طریقه ارسال برای خریداران تک فروشی به چه صورت خواهد بود؟

خریداران تک فروشی به خریدارانی گفته می شود که کمتر از ۵۰ جفت در یک مرحله خرید انجام دهند.در این نوع خرید کفش خریداری شده پس از تکمیل فرم های ثبت نام با در خواست خریدار ارسال میشود. ارسال توسط پست پیشتاز دولتی انجام میپذیرد.

ارسال سریع و اکسپرس

کفش پاتن پدیده با ارسال سریع محصول خریداری شده لذت یک خرید اینترنتی را به شما به ارمغان می آورد.شما می توانید با خرید از فروشگاه اینترنتی گروه صنعتی کفش پاتن پدیده نیاز ایمنی ، کاری خود را فراهم نمایید و به مجموعه مشتریان ما بپیوندید.

به چه طریقی مبلغ سفارشم را پرداخت نمایم؟

روش پرداخت بصورت آنلاین می باشد که با همه کارت های متصل به شتاب قابل پرداخت می باشد.

اگر پرداخت آنلاین ناموفق باشد و مبلغ از حساب من کسر شده باشد چه کار کنم؟

در صورت ناموفق بودن پرداخت آنلاین به دلایل مختلف(مانند قطعی سیستم بانکی و…) مغایرت حساب ها از طریق سیستم بانکی بررسی شده و تا ۷۲ ساعت از طریق خود بانک به صورت خودکار به حساب مشتری بازگردانده میشود.

گارانتی برای خریداران آنلاین

واژه گارانتي به مجموعه تعهداتي گفته مي شود که سازنده در قبال وقوع هرگونه ايراد ناشي از کيفيت نامطلوب مواد و يا فرآيند نامناسب ساخت محصول خود، تحت شرايط و زماني خاص، جهت رفع آن چه از طريق تعمير و چه از طريق تعويض محصول بر عهده مي گيرد. در اين حالت هزينه هاي تحميل شده بر عهده کفش پاتن میباشد.کلیه محصولات گروه صنعتی کفش پاتن پدیده از مواد اولیه مرغوب توسط کارشناسان و متخصصین با دقت نظر کامل و تضمین کیفیت تولید میشود.

شرایط گارانتی

تمامی کفشهای ایمنی دارای گارانتی شش ماهه یا ده ماهه و تمامی کفشهای پرسنلی دارای گارانتی شش ماهه (از تاریخ ارسال)هستند. گارانتی کفش فقط با نحوه استفاده صحیح و اصولی معتبر است.

برای بهره مندی از شرایط گارانتی ارایه فاکتور خرید یا شناسه خرید الزامی است.

اگر کفش خریداری شده سایز پای شما نبود

تعویض سایز برای شما تا ۷ روز پس از خرید انجام میپذیرد.(هزینه پست با مشتری خواهد بود.)

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.