براساس قیمت:
سایز کفش :
جنس سرپنجه ایمنی :
جنس رویه کفش :
جنس زیره کفش :
گارانتی و ضمانت :

نمایش 1 - 26 کالا از 26

 • پوتین ایمنی پاتن مدل آرتا

  ۸۲۵,۰۰۰ تومان
  ۶,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل آرتا پلاس

  ۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ۸۶,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل آرتا پلاس عایق

  ۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ۹۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل آرتا عایق برق

  ۸۲۵,۰۰۰ تومان
  ۶۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پاویا

  ۹۳۷,۰۰۰ تومان
  ۱۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پاویا عایق برق

  ۹۳۸,۰۰۰ تومان
  ۴۴,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پدیده

  ۹۲۵,۰۰۰ تومان
  ۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پدیده عایق برق

  ۸۸۸,۰۰۰ تومان
  ۹۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پیروز

  ۷۵۰,۰۰۰ تومان
  ۷۴,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پیروز عایق برق

  ۷۵۰,۰۰۰ تومان
  -۱۶,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل پیشرو

  ۸۴۷,۰۰۰ تومان
  ۲۶۱,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل دانوب

  ۹۳۸,۰۰۰ تومان
  ۹۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل دانوب عایق برق

  ۹۳۸,۰۰۰ تومان
  ۹۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش مهندسی

  پوتین ایمنی پاتن مدل رایمون

  ۹۸۷,۰۰۰ تومان
  ۸۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل رایمون عایق برق

  ۹۸۸,۰۰۰ تومان
  ۲۸,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل کیانا

  ۸۵۰,۰۰۰ تومان
  ۳۷,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل کیانا عایق

  ۸۵۰,۰۰۰ تومان
  -۹۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش برتر مهندسی

  پوتین ایمنی پاتن مدل گلکسی

  ۱,۲۳۷,۰۰۰ تومان
  ۹۸,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل لیونا

  ۹۳۸,۰۰۰ تومان
  ۲۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • مقاوم در برابر نفوذ آب

  پوتین ایمنی پاتن مدل لیونا چرم ریزچاپ

  ۹۹۹,۰۰۰ تومان
  -۱۶,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل لیونا عایق برق

  ۹۳۸,۰۰۰ تومان
  ۴۱,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش برتر مهندسی

  پوتین ایمنی پاتن مدل مارس

  ۱,۲۱۲,۰۰۰ تومان
  ۱۲۳,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل مارس عایق برق

  ۱,۲۱۲,۰۰۰ تومان
  ۱۲۳,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل مارکو

  ۹۵۰,۰۰۰ تومان
  ۹۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • پوتین ایمنی پاتن مدل مارکو عایق برق

  ۹۵۰,۰۰۰ تومان
  ۲۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش مهندسی

  پوتین ایمنی پاتن مدل مارکو مهندسی

  ۹۱۳,۰۰۰ تومان
  ۱۹۱,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

پوتین ایمنی

خرید و بررسی پوتین ایمنی در پاتن پدیده تبریز

پوتین ایمنی یا پوتین کار نوعی پوتین است که برای استفاده در محیط‌های کار طراحی و ساخته می‌شود. پرکاربردترین آن مجهز به زرهی فولادی یا کامپوزیت در جلو پوتین است که مقاومتی بالاتر از ۲۰۰ ژول دارد از آسیب دیدگی و قطع احتمالی انگشتان پا در موقع افتادن اجسام سنگین جلوگیری می‌کند.

پوتین کار یکی از اولین ضروریات برای رعایت ایمنی کار است.در ادامه به بررسی ویژگی های که در حین خرید پوتین ایمنی باید به آن ها توجه داشته باشید می پردازیم تا بتوانید پوتین مناسب کار خود را تهیه نمایید.

 

تاریخچه پوتین ایمنی 

پیشینه استفاده از پوتین های ایمنی به سالهای دور و زمان هایی که انسان ها مشغول کار بودند و برای محافظت از پا از آن استفاه می کردند، باز می گردد. پوتین ها در طی سالیانی که استفاده می شده اند همواره با تغییر و تحول همراه بوده اند تا برای استفاده در مشاغل گوناگون کاربرد داشته باشند.

در سال ۱۹۳۰ شرکت red wing برای اولین بار چکمه هایی با رویه استیل تولید کرد که از آن در جنگ جهانی استفاده شد و هدف محافظت از پا ها در برابر سوختگی و انفجار بود. سپس در سال ۱۹۷۵ قانونی در امریکا وضع شد که استفاده از پوتین های ایمنی، اجباری و از انواع پوتین ایمنی در مشاغل سخت و پر خطر استفاده شد. امروزه شرکت های بزرگ و کوچکی پوتین های ایمنی تولید می کنند که استفاده از آنها موجب می شود تا پا در برابر آسیب های احتمالی و خطرات در امان باشد.

 

اجزای مختلف پوتین ایمنی

شاید فکر کنید دانستن اینکه اجزای تشکیل دهنده پوتین ایمنی چیست چندان اهمیتی نداشته باشد؛ اما بد نیست بدانید که تک تک اجزا و لایه‌های پوتین ایمنی در میزان حفاظت آن تاثیرگذار هستند و باید به آن‌ها اهمیت داده شود. مهمترین قسمت‌های پوتین کار عبارتند از:

کلاهک یا سرپنجه

مهمترین قسمت از پوتین ایمنی مربوط به کلاهک یا سرپنجه است که وظیفه حفاظت از انگشتان پا را بر عهده دارد. به همین دلیل این قسمت معمولا از مواد سخت ساخته می‌شود و لازم است که حداقل فشار ۱۰۰ ژول را تحمل کند. یعنی باید بتواند از انگشتان شما در برابر سقوط یک جسم نوک تیز از فاصله ۱۵ متری محافظت کند.

رویه یا پوشش خارجی

یکی دیگر از قسمت‌های مهم در اجزای پوتین ایمنی، رویه یا پوشش خارجی است که باید از نفوذ آب، حرارت یا آلودگی‌ها به داخل پوتین محافظت کند. اگر می‌خواهید بدانید که نقش رویه در پوتین ایمنی چیست باید بگوییم که این قسمت امکان تنفس پا و عبور هوا را فراهم خواهد کرد.

آستر یا پوشش داخلی

آستر یا پوشش داخلی از آن جهت در ساختار پوتین ایمنی اهمیت دارد که به طور مستقیم با پا در ارتباط است و باید از موادی ساخته شود که ایجاد حساسیت نمی‌کنند. همچنین این مواد باید از تعریق جلوگیری کرده و بوی بد را تا حد زیادی دفع کنند.

ساق پوتین

بیشتر پوتین های ایمنی دارای یک ساق هستند که می‌تواند قسمت‌هایی مانند مچ و ساق پا را به خوبی پوشش دهد؛ شما می‌توانید از پوتین های ایمنی ساق بلند برای حفاظت بیشتر استفاده کنید. به ویژه افرادی که در محل‌های صحرایی یا بیابانی کار می‌کنند، با پوشیدن این پوتین ها مانع از ورود حشرات یا حیوانات خطرناک به داخل پوتین خواهند شد.

کفی پوتین

کفی پوتین هم یکی از قسمت‌های داخلی پوتین کار به شمار می‌رود که معمولا جنس آن با آستری یا پوشش داخلی یکسان است. اما نقش کفی پوتین کار چیست؟ این قسمت وظیفه دارد که از سر خوردن یا پیچ خوردن پای شما در پوتین جلوگیری کرده و در عین حال مانع از آسیب دیدن ستون فقرات در زمان‌های ایستادن طولانی مدت شود.

زیره پوتین

اگر نمی‌دانید که فرق زیرخ با کفی پوتین ایمنی چیست، باید بگوییم که زیره در واقع قسمت خارجی پوتین است که باید دارای خاصیت ضد لغزش باشد و تا حد امکان موادی مانند گل و لای یا روغن را به خود جذب کند. به طور معمول زیره پوتین به صورت چند لایه ساخته می‌شود تا ارتفاع آن بیشتر شده و راحت‌تر بتوان در محیط‌های مختلف با آن رفت و آمد کرد.

تفاوت کفش ایمنی و پوتین ایمنی در چیست؟

در واقع، کفش ایمنی و پوتین ایمنی دو اصطلاح برای یک وسیله‌ی محافظتی هستند و تفاوت عمده‌ای بین آنها وجود ندارد. گاهی اوقات به کفش‌های ایمنی که ساق کوتاهی دارند، کفش ایمنی گفته می‌شود و به مدل‌های ساق بلندتر، پوتین ایمنی.

اما به طور کلی، می‌توان گفت که پوتین ایمنی به دلیل ساق بلندتر، پوشش بیشتری برای پا و محافظت بیشتر در برابر نفوذ آب، مواد شیمیایی و سایر خطرات ایجاد می‌کند.

انتخاب بین کفش ایمنی و پوتین ایمنی به شغل و محیط کار شما بستگی دارد.

در اینجا چند نکته برای انتخاب بین کفش ایمنی و پوتین ایمنی آورده شده است:

 • ارتفاع ساق: اگر در محیطی کار می‌کنید که خطر نفوذ آب، مواد شیمیایی یا سایر ذرات خطرناک به پا وجود دارد، پوتین ایمنی با ساق بلندتر را انتخاب کنید.
 • نوع فعالیت: اگر شغل شما شامل فعالیت بدنی زیاد مانند پیاده‌روی یا دویدن است، کفشی را انتخاب کنید که راحت و پشتیبان باشد.
 • شرایط آب و هوایی: اگر در آب و هوای سرد کار می‌کنید، کفشی را انتخاب کنید که عایق باشد و از پاهای شما در برابر سرما محافظت کند.
 • ملاحظات خاص: اگر در شغل شما خطرات خاصی مانند برق یا مواد شیمیایی خورنده وجود دارد، باید کفشی را انتخاب کنید که در برابر آن خطرات مقاوم باشد.

در نهایت، مهم است که کفش ایمنی یا پوتین ایمنی را انتخاب کنید که به درستی مناسب باشد. کفش‌های نامناسب می‌توانند باعث ناراحتی و حتی آسیب شوند.

برای اطمینان از تناسب مناسب، باید قبل از خرید، کفش را امتحان کنید. همچنین باید به طور مرتب کفش ایمنی یا پوتین ایمنی خود را بازرسی کنید تا مطمئن شوید که در شرایط خوبی قرار دارند و از پاهای شما به طور کامل محافظت می‌کنند.

همچنین می توانید از نمایندگی های معتبر جهت خرید پوتین ایمنی اقدام نمایید تا در صورت اشکال در حین خرید بتوانید به راحتی محصول خود را تعویض کنید تا هم شما در حین خرید دچار ضرر مالی نوشید هم بتوانید راهنمایی های لازم جهت انتخاب پوتین ایمنی مناسب را داشته باشید.

قیمت و خرید پوتین ایمنی

در حین خرید پوتین ایمنی حتما باید به محلی که قرار است از آن استفاده نمایید توجه کنید زیرا بسیار مهم است که شما قرار است در چه حیطه ای از آن پوتین استفاده کنید تا دچار آسیب نشوید. در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید حتما با کارشناسان فروش مجموعه جهت تهیه پوتین مناسب در ارتباط باشید تا محصول مناسب خود را بر اساس سایز پا و آناتومی بدنی خود انتخاب نمایید. زیرا استفاده از کفش های نا مناسب ممکن است بر سایر اندام های بدن آسیب وارد نماید.

پاتن پدیده تبریز تولید کننده با کیفیت ترین پوتین ها و کفش های ایمنی در ایران است که شما می توانید با خیال راحت خرید خود چه به صورت حضوری و چه آنلاین انجام دهید.

توجه داشته باشید که کارفرمایان باید سلامت کارکنان شان را به طور کامل تضمین کنند. اولین قدم کارفرما باید تهیه تجهیزات ایمنی برای کارکنان مجموعه ی خود باشد. هنگام خرید و انتخاب کفش یا پوتین ایمنی باید به شرایط شغلی و محیطی که در آن فعالیت می‌کنند بسیار دقت کنید.

لینک های مرتبط 

بررسی قیمت و خرید کفش ایمنی  

بررسی قیمت و خرید کفش و پوتین عایق برق  

بررسی قیمت و خرید کفش پرسنلی و اداری  

.

.

.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.