براساس قیمت:
سایز کفش :
جنس رویه کفش :
جنس زیره کفش :
گارانتی و ضمانت :

نمایش 1 - 20 کالا از 20

 • کفش اداری پاتن مدل آریان

  ۸۹۰,۰۰۰ تومان
  ۳,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش مدیریتی

  کفش اداری پاتن مدل تانیل بندی

  ۲,۱۳۰,۰۰۰ تومان
  ۱۶۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل تایلان

  ۱,۰۴۰,۰۰۰ تومان
  ۷۱,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل دیپلمات

  ۱,۷۳۰,۰۰۰ تومان
  ۱۰۳,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل سابین

  ناموجود

  ۱۳۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل ساترا

  ۸۹۹,۰۰۰ تومان
  -۶۰,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل ساتیا بندی

  ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
  ۸۸,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • بسیار بادوام و راحت

  کفش اداری پاتن مدل ساتیا بی بند

  ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
  ۷۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • بسیار بادوام و راحت

  کفش اداری پاتن مدل ساتیا بی بند قهوه ای

  ۱,۱۳۹,۰۰۰ تومان
  ۳۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • بسیار با دوام و راحت

  کفش اداری پاتن مدل ساتیا بی بند کرم

  ۱,۱۳۹,۰۰۰ تومان
  ۳۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل سفیر بندی

  ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
  ۹۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل سفیر بی بند

  ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
  ۶۱,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل سهند بندی

  ۱,۱۱۶,۰۰۰ تومان
  ۴,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • سایز بزرگ پا

  کفش اداری پاتن مدل سهند بی بند

  ۱,۱۱۶,۰۰۰ تومان
  ۴,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • بسیار بادوام و راحت

  کفش اداری پاتن مدل کارو بندی

  ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
  ۴۵,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • بسیار بادوام و راحت

  کفش اداری پاتن مدل کارو بی بند

  ۱,۳۲۰,۰۰۰ تومان
  ۱۰۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل کینگ

  ۱,۱۶۰,۰۰۰ تومان
  ۱۴۹,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش اداری پاتن مدل مارشال چاپی

  ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان
  ۹۲,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش زنانه طبی و شیک

  کفش اداری زنانه پاتن مدل لنا

  ناموجود

  ۸۸,۰۰۰ تومان بروزرسانی :
 • کفش زنانه طبی و شیک

  کفش اداری زنانه پاتن مدل لنا پلاس

  ناموجود

  ۱۰۸,۰۰۰ تومان بروزرسانی :

کفش پرسنلی و اداری

بررسی قیمت و خرید کفش پرسنلی و اداری

کفش‌های پرسنلی و اداری نوعی footwear هستند که برای استفاده در محیط‌های کاری رسمی و اداری طراحی شده‌اند. این کفش‌ها باید علاوه بر شیک و برازنده بودن، راحت و بادوام نیز باشند تا در طول ساعات طولانی کار، فشاری به پا وارد نکنند. کفش های پرسنلی دارای مدل های مختلفی است که به دلیل استفاده در طولانی مدت طبی هستند و باعث آسیب دیدن پاهای فرد نمی شود. در ادامه به بررسی ویژگی هایی که در حین خرید کفش پرسنلی و اداری باید آگاه باشید خواهیم پرداخت.

در حین خرید کفش پرسنلی و اداری باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

در هنگام خرید کفش پرسنلی و اداری، باید به نکات متعددی توجه کنید تا یک انتخاب درست و رضایت‌بخش داشته باشید. در ادامه به بررسی نکاتی که در حین خرید کفش پرسنلی و اداری باید به آن ها توجه داشته باشیم خواهیم پرداخت که عبارتند از:

راحتی: مهم‌ترین نکته در انتخاب کفش پرسنلی و اداری، راحتی آن است. شما باید ساعت‌های زیادی در طول روز از این کفش استفاده کنید، بنابراین باید کاملاً در پایتان راحت باشد و فشار یا آزردگی ایجاد نکند. برای بررسی راحتی کفش، آن را در پای خود بپوشید و چند قدم راه بروید. کفش نباید هیچ جایی از پایتان را اذیت کند و باید به خوبی در پایتان جا بگیرد. به پهنای پای خود توجه کنید. اگر پای پهن دارید، باید به دنبال کفش‌هایی باشید که برای پای پهن طراحی شده‌اند.

دوام: کفش‌های پرسنلی و اداری به طور مداوم مورد استفاده قرار می‌گیرند، بنابراین باید از مواد باکیفیت و بادوام ساخته شده باشند تا در برابر سایش و پارگی مقاوم باشند. به جنس رویه و زیره کفش توجه کنید. رویه کفش باید از چرم طبیعی یا مصنوعی باکیفیت ساخته شده باشد و زیره کفش نیز باید از لاستیک یا PU بادوام ساخته شده باشد.

ظاهر: کفش‌های پرسنلی و اداری باید ظاهری شیک و رسمی داشته باشند تا با محیط کاری شما همخوانی داشته باشد. معمولاً رنگ‌های قه‌ای، مشکی و سرمه‌ای برای این نوع کفش‌ها مناسب هستند. می‌توانید با توجه به استایل و سلیقه خود، کفش مناسب را انتخاب کنید.

نوع زیره:زیره کفش باید از جنسی باشد که در برابر لغزش مقاوم باشد و از پا در برابر سطوح صاف و لغزنده محافظت کند. اگر در محیط کاری شما آب و رطوبت وجود دارد، باید به دنبال کفش‌هایی باشید که زیره ضد آب دارند.

قابلیت تنفس: کفش پرسنلی و اداری باید از مواد قابل تنفس ساخته شده باشد تا پا در آن عرق نکند و بوی بد ندهد. از خرید کفش‌هایی که از مواد مصنوعی غیر قابل تنفس ساخته شده‌اند خودداری کنید.

وزن:کفش پرسنلی و اداری باید سبک باشد تا در طول روز احساس سنگینی به پا ندهد. اگر باید در طول روز زیاد پیاده‌روی کنید، باید به دنبال کفش‌هایی باشید که بسیار سبک هستند.

طول عمر کفش پرسنلی و اداری بستگی به چه چیز هایی دارد؟

در کفش‌های اداری و پرسنلی برخلاف سایر کفش‌ها که طول عمر و ماندگاری کفش به جنس کفش، نوع فعالیت‌های هنگام استفاده از کفش، شرایط جغرافیایی و اقلیمی که کفش در آن استفاده می‌شود، مدت زمان استفاده از کفش و … بستگی داشت فقط و فقط تابع جنس کفش است و موارد دیگر چندان تاثیری روی آن ندارند؛ زیرا شما درون ادارات همیشه در یک اقلیم و دمای ثابتی به نام دمای اتاق قرار دارید.

مدت زمان استفاده از کفش به طور میانگین میزان ثابتی است (8ساعت) و فعالیت فیزیکی خاصی هم در ادارات وجود ندارد که کفش‌ها در اثر ضربه دیدن یا فشار نامتعارف آسیب ببینند، نابراین پارامتر تاثیر‌گذار در طول عمر کفش‌های اداری جنس آن‌هاست.

پس برای داشتن کفش اداری با طول عمر بیشتر باید سراغ جنس‌های باکیفی‌تر بروید تا هم هنگام استفاده از آن‌ها راحت‌تر باشید هم بخاطر مرغوبیت بیشتر آن کالا، مدت زمان بیشتری بتوانید از آن استفاده کنید. همانطور که می‌دانید بالاترین میزان طول عمر در میان جنس کفش‌ها مربوط به کفش‌های چرم طبیعی است.

قیمت و خرید کفش پرسنلی و اداری

کفش پرسنلی و اداری بر اساس میزان راحتی، کیفیت، مواد اولیه به کار رفته، کیفیت دوخت، جنس رویه و زیره، دوام، کارایی و غیره، در طیف گسترده‌ای از قیمت ارائه می‌گردد. به طور کلی قیمت انواع کفش به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ یکی از این عوامل متریال‌های مورد استفاده است. طراحی چنین کفش‌هایی که علاوه بر زیبایی برای سلامتی هیچ مشکلی بوجود نمی‌آورند، قطعا محصولاتی با کیفیت بالا هستند که به نسبت کفش‌های درجه ۲ و ۳، قیمت بالاتری دارند.

در حین خرید کفش پرسنلی و اداری حتما باید به محلی که قرار است از آن استفاده نمایید توجه کنید زیرا بسیار مهم است که شما قرار است در چه حیطه ای از آن پوتین استفاده کنید تا دچار آسیب نشوید. در صورتی که قصد دارید به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید حتما با کارشناسان فروش مجموعه جهت تهیه پوتین مناسب در ارتباط باشید تا محصول مناسب خود را بر اساس سایز پا و آناتومی بدنی خود انتخاب نمایید. زیرا استفاده از کفش های نا مناسب ممکن است بر سایر اندام های بدن آسیب وارد نماید.

پاتن پدیده تبریز تولید کننده با کیفیت ترین کفش پرسنلی و اداری در ایران است که شما می توانید با خیال راحت خرید خود چه به صورت حضوری و چه آنلاین انجام دهید. در حین خرید می توانید با کارشناسان فروش سیفنی پاتن نیز در ارتباط باشید تا آن ها راهنمایی های لازم جهت خرید کفش پرسنلی و اداری را در اختیار شما قرار دهند.

توجه داشته باشید که کارفرمایان باید سلامت کارکنان شان را به طور کامل تضمین کنند. اولین قدم کارفرما باید تهیه تجهیزات ایمنی برای کارکنان مجموعه ی خود باشد. هنگام خرید و انتخاب کفش یا پوتین ایمنی باید به شرایط شغلی و محیطی که در آن فعالیت می‌کنند بسیار دقت کنید.

لینک های مرتبط 

بررسی قیمت و خرید پوتین ایمنی

بررسی قیمت و خرید  کفش ایمنی

بررسی قیمت و خرید کفش و پوتین عایق برق  

بررسی قیمت و خرید کفش پرسنلی و اداری  

.

.

.

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.